Emma Heming

6,3
49 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Heming
Luckyjosh

przesadzasz. 27 lat różnicy to nie tak duzo :P zwlaszcza jak na standardy Holywoodu. ;) w koncu Bruce Willis to ikona a nie jakis tam cieciu czy biznesmen z Ciechanowa... jest wielu zamoznych cieciów, a Bruce jest jeden!

Kokainowy_Joe

27 lat różnicy to nie tak dużo ?! CHyba na innych planetach żyjemy....

Kokainowy_Joe

to jest bardzo dużo,nie gadaj głupot!mogłaby być jego córką!

Luckyjosh

Nie zebym sie czepiala ale ona miala juz sporo kasy przed slubem, bo calkiem neizle zarabiala

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Luckyjosh

Ja pierdziele, ale wy jestescie glupii.....

użytkownik usunięty
Luckyjosh

Modelki wcale dużo nie zarabiaja TYLKO nieliczne biora duża kase reszta zbiera ochłapy :

http://praca.wp.pl/title,Ile-zarabia-modelka-Ten-zawod-oplaca-sie-nielicznym,wid ,12993029,wiadomosc-kariera-zarobki.html?ticaid=1ec7e

Poleciała na kase a niedlugo bedzie rozwód i podział majatku.

Luckyjosh

A co to ma wspólnego z filmem i aktorstwem. Ja mam żonę i wcale nie poleciałem na nią z powodu kasy:)

Luckyjosh

między nimi 23 lata rożnicy . Jej skoro się kochają i jest to prawdziwie to nie ma różnicy . Wiek nie jest najważniejszy lecz miłość . :)
wiele aktorów ma młodsze żony , np Sylvester stalone ma młodszą żone o 22 lata . Hmm catherine zeta jons ma meza chyba o 25 lata starszego.

MrsVampire

mądra Pani. a ja mam dopiero 33 lata. :P

Kokainowy_Joe

Na ślub nie licz

Luckyjosh

jak sie ma kase i statut to mozna mieć kogo sie chce. A typowe panienki (np typowe polki) to poleca nawet na 90 letniego zgreda bez żadnych skrupułów... bo to nawet lepiej.

Reksio_gwalciciel

"Typowe polki"? W każdym kraju są tzw: "mniejszości kobiece" lecące na kasę, nie tylko w Polsce. Wnioskuję, że jesteś polskim, trzydziestoparoletnim prawiczkiem, którego rzuciła panna dla bogatego dziadka. Uwierz, ale faceci nie są niewinni...

Luckyjosh

Tak się akurat składa że znam kobietę (ma około 30) która spotyka się z dwa razy starszym facetem. Wcale nie milionerem. A Bruce Willis akurat świetnie wygląda i chyba nie jest totalnym bezmózgiem jak wielu innych aktorów. Nie wiem więc skąd założenie że babka poleciała tylko na jego kasę. A, i mój dziadek był starszy od babci prawie o 20 lat. Oboje do śmierci byli bardzo biedni.

Niewierny_Tomasz

Bo cały hajs na wnuka szedł

Luckyjosh

Ciekawe jak by był cieciem to czy by zwróciła na niego uwagę przecież na zdjęciach wyglądaja jak ojciec z córką.Zobaczcie np. Demi Moore i Kutcher ile ze soba byli 2 lata i co zostawił ja dla innej ta Emma Hemming wyglada mi na niezla cwaniare.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones