PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235957}

Odległy front

Over There
7,6 1 117
ocen
7,6 10 1 1117
Odległy front
powrót do forum serialu Odległy front

"Fantastyczna" opowieść... jak naprawdę wygląda wojna w Iraku...życie żołnierzy, zdarzenia, które w oryginalny sposób przdstawiają życie żołnierzy... wszystkie 13 odcinków ZA-BI-JA!!! Polecam WSZYSTKIM !!! - NAPRAWDĘ WARTO !!! No i piosenka na końcu każdego odcinka w wykonaniu CHRIS'a Gerolmo...yhhh po prostu palce lizać :)

ocenił(a) serial na 6
Dlugas

Zgadzam się, oglądam od 1 odcinka na HBO i wciągnął mnie. Piosenka świetna, a każda z części to kolejne wydarzenia, kolejne dylematy i dramat każdego z żołnierzy. Polecam wszystkim. :)

ocenił(a) serial na 10
Dlugas

No i przede wszystkim serial nie pokazuje tylko wojny, ale i osobiste przeżycia bohaterów. Dodaje mu to smaczku.
No i zgadzam się ze stwierdzeniem, że piosenka jest świetna.

P.S. Mam nadzieję, że pokażą drugą serię.

Dlugas

co za ludzie czerpią inspiracje nadania tytułu z piosenki z okresu I wojny swiatowej do serialu takiego serialu. Podczas Iwojny światowej żołnierze amerykańscy walczyli o wolność europejczyków walczyli z wrogiem i tylko z nim, a w iraku owszem walczono z wrogiem ale walczono tez z ludnoscią cywilna więc nie piszcie mi że ci żołnierze mieli dramat złe przezycia sprawdźcie ilu cywili zginęło w tej wojnie

ocenił(a) serial na 9
pawellek924

Ta piosenka jest użyta PRZEWROTNIE. Mi stają świeczki w oczach przy niektórych zakończeniach, że teraz ludzie walczą na tak gównianych wojnach. Oni dobrze wiedzą jaką cenę płaci się za strzelanie do niewinnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones