PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 786
ocen
6,8 10 1 27786
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

film w ogólnym aspekcie jest mdły jednak zakończenie sprawia, że wszystko nabiera sensu i sprawia, że ocena filmu idzie w górę.

ocenił(a) film na 6
glam_girl

a mi się zakończenie nie podobało, bo jest sprzeczne z tym co było można zauważyć przez cały film.

http://www.filmweb.pl/film/Kto%C5%9B+ca%C5%82kiem+obcy-2007-229424/discussion/Za ko%C5%84czenie+nie+trzyma+si%C4%99+kupy+%28brak+spoilera%29,2632951

Daniel8919

Dla mnie zakończenie trochę przekombinowane i nie bardzo pasowało do całej koncepcji filmu- miałam takie odczucie.... ale film dobry, trzyma w napięciu ;)

fraggle_rock

oglądam właśnie film z 45 minutowym opóźnieniem, może jesteś akurat dostępny i szybciutko mi streścisz ten czas? z góry ogromne dziękuję:)))))

ocenił(a) film na 7
glam_girl

Dokładnie tak. Ocena idzie w górę dzieki zakończeniu.

ocenił(a) film na 6
glam_girl

fakt, zakończenie rewelacyjne, niestety po ciekawym początku trochę przeciętności się wdarło do filmu. Ale ogólne wrażenie robi niezłe.

ocenił(a) film na 8
glam_girl

To prawda. Nie spodziewałem się tego. Dobry film

glam_girl

Tak świetne zakończenie, przede wszystkim nieprzewidywalne, Halle Berry rewelacyjna, pasuje do filmów takiego klimatu.

ocenił(a) film na 5
glam_girl

Jeżeli cały film jest, jak to ujęłaś, mdły to praktycznie żadne zakończenie go nie uratuje. Tak też jest w tym przypadku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones