PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 799
ocen
6,8 10 1 27799
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

Film naprawde dobry. Trzyma w napieciu od poczatku do końca. Trojka głównych bohaterow zagrana wzorowo. Ktoś tutaj napisał, ze Berry sztuczna ale ja sie z tym nie zgodzę. Zagrała na wysokim poziomie, nie mam żadnych zastrzezen. Dobry scenariusz. Kapitalna końcówka. Naprawde polecam. Mam jeszcze do Was pytanko? Sporo ludzi było w kinie na seansach na których byliście Wy? Ja wybrałem sie wczoraj ze znajomymi do Heliosa w godzinach wieczornych. Było nas 8 osób i nie kupilismy biletów bo wolnych było tylko 6. Zarezerwowaliśmy na następny seans. Zdziwiło mnie to bo film wcale nie był wyswietlany w najmniejszej sali. Dzisiaj wybieram sie jeszcze raz z kumplami. Głównie to idziemy dla Berry, która w tym filmie jest zabojczo ponętna.

ocenił(a) film na 9
tobek99

Zgadzam się. Berry wygląda ślicznie. Sam nawet byłem zaskoczony, ze jest az tak atrakcyjna. Na zdjeciach nie było tego widać. Ja w kinie byłem wczoraj. Także było sporo osób. Około 1/2 sali. Moze nawet trochę więcej. Seans miałem na 17.00. Jednak koleżanka była gdzieś o 12.00 i mówiła, że było jakies 20-25 osób. Wiadomo, ze wieczorem zawsze więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones