PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 791
ocen
6,8 10 1 27791
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

Z niecierpliwością odliczałam dni do premiery. Dwójka moich ulubionych aktorów w jednym filmie. Byłam tez ciekawa roli Halle Berry.
Spodziewałam się innego klimatu filmu ale ten, który otrzymaliśmy jest fantastyczny. Niepowtarzalny i trzymajacy w napięciu. Drugim bardzo miłym zaskoczeniem jest rola Halle Berry. Postac, która stworzyła jest bardzo prawdziwa. Niby taka zwykła kobieta a jednak........ W pamięci zapadła mi szczególnie końcowa/kulminacyjna scena. Grała bez przesadnego dramatyzmu i bardzo porządnie. Podoba mi się takze to puszczanie oka do widza ze strony aktorki. Zawiodłam sie niestety na grze Willisa no ale przecież nie można mieć wszystkiego . Za to Giovanni Ribisi wypadł bardzo dobrze. Scenariusz i fabuła świetne. Sprytnie starają sie zmylić widza i czesto nakierowują na zły slad. Kiedy już jesteśmy prawie pewni ze odkryliśmy zabójcę nagle pojawia sie nowy podejrzany. "Ktoś całkiem obcy" nie jest zwykłym i bardzo schematycznym Thrillerem jakie ostatnio często pojawiają sie w naszych kinach. Film niesie za sobą przesłanie. Każdy z nas ma drugą stronę osobowości tak jak kazdy z bohaterów bo jeśli się nad tym zastanowić to KAŻDY z nich miał swoje drugie ja. Każdy z nas tak naprawdę jest kims innym. Osoba którą bardzo dobrze znamy, ufamy jej i kochamy może okazac się "Kimś całkiem obcym". 10/10

ocenił(a) film na 10
Jinx_6

UWAGA!!! Niektóre z informacji zawartych w mojej opinii mogą być potraktowane jako SPOILERY. Ja uważam że takowych nie podała ale tak na wszelki wypadek.........

ocenił(a) film na 10
Jinx_6

Zgadzam sie. Mi takze Halle bardzo podoba sie w tej roli. Nie wiem dlaczego czepiasz se Willisa..... Dla mnie wypadł spoko. Co do tego przesłania to rzeczywiscie bardzo wartosciowe. Zauwazyłem tez ze ci którzy tego nie zauwazyli film krytykują.

ocenił(a) film na 9
gawel0071

Bruce Willis bardzo mi się podobał. Na początku tezż jakoś nie przypadł mi do gustu ale ponownie obejrzałem film i zmieniłem zdanie. Gra bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones