PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 800
ocen
6,8 10 1 27800
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

Słabawe 4/10

ocenił(a) film na 4

Gra aktorska bruca Willisa i Ribissiego to chyba jedyne plusy tego filmu. Scenariusz słaby, a niektóre wątki i motywy bohaterów niesłychanie wręcz naciagane. nie polecam wycieczki do kina, bo to strata czasu i pieniędzy, co najwyżej jak będzie leciało w tv, a nie będzie nic innego do roboty.

dkniolek

Dokladnie, po tym filmie przekonalam sie, ze Hally to bardzo slaba aktorka...

ocenił(a) film na 10
nomiczek

Co Ty chcesz od Halle Berry? Wcale źle nie zagrała. Wręcz przeciwnie! Bardzo słaba aktorka?!! Człowieku Co Ty za głupoty wypisujesz?
Ja osobiście bałem się, że Berry rzeczywiście może zle wypaćś ale zostałem bardzo mile zaskoczony. Fakt faktem, że scenariusz nie pozwolił się jej do końca wykazać ale jest jak najbardziej ok.

nomiczek

"Perfect Stranger" isn't the best movie Halle Berry has ever appeared in, but it's one of her best showcases, easily her best since "Monster's Ball," for which she won an Oscar. Indeed, for those who are interested in Berry as both an actress and screen presence, this is one of the most satisfying films she has ever made. It capitalizes on her strengths and she owns the picture, from start to finish.

cxap

Wedlug mnie zagrala sztucznie. Widac, ze sie starala ale brakuje jej tej iskry ;)Nie potrafi przekazac emocji zupelnie, a gdy w barze probowala zagrac wstawiona to juz w ogole byla masakra.

ocenił(a) film na 10
nomiczek

Wstawioną zagrała kapitalnie, zresztą kiedy się zdenerwowała wcale nie wyglądała na zbyt trzeźwą co jest ogromnym plusem. Uważam że się czepiasz(zapewne jak film obejrzysz drugi raz to zmienisz zdanie). Emocje oddane perfekcyjnie. Kiedy chciała uwieść to uwodziła wręcz widza. Kiedy miał być dramat, złość, czy wzruszenie to było. Bardzo "związałem" się z postacią, którą stworzyła. Pod koniec filmu było mi jej po prostu żal. Obawiałem sie klapy. Obawiałem się, że Berry wypadnie zle ale znów zaczynam wierzyć w tę aktorkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones