PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 791
ocen
6,8 10 1 27791
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

KOLEJNY GENIALNY FILM BRUCEA WILLISA! NAPRAWDE POLECAM! 10/10 ZDECYDOWANIE!

Warszawiak82

Film jest poważnie niesamowity... Lepszego obecnie nie ma w kinie!

ocenił(a) film na 10
Warszawiak82

Zgadzam się w 100%. Kurde, juz nie mogę się doczekać na wydanie DVD.

ocenił(a) film na 10
gawel0071

Ja także czekam na DVD z niecierpliwością. Mam nadzieję ze doadzą jakieś fajne dodatki:):) Mam ochotę na te 3 różne zakończenia......

Warszawiak82

Czy ktoś zastanowił się dlaczego bohaterka zamiast zabijać nie poszła na policję i nie powiedziała: moja matka broniąc mnie przed molestowaniem zabiła 20 lat temu faceta. Miałam kilka lat więc za nic nie odpowiadam. Ona zresztą też. Widziała to sąsiadka i szantażuje mnie do dzisiaj, już jako dorosła kobieta, a to jest karalne. Proszę wyciągnąć wnioski. Do widzenia.
I jeszcze jedno pytanie. Matka bohaterki po zabiciu jej ojca(?) wrzuciła go do głębokiej dziury. Kto ją wykopał?

użytkownik usunięty
dzwoneczek15

to czary. a do tego nalezy zauwarzyc jak ta dziura jest idelanie pasujaca by zmiescic cialo faceta doroslego. idealny prosokat. i jedna kobiat ja wykopala. takie rzeczy to tylko w ameryce.

ocenił(a) film na 9

Boże! Przestań sobie juz tak kpić bo ujawnia sie twój prymitywny sposób myślenia....

Warszawiak82

szkoda tylko ze miał najmiej kwestii do wypowiedzenia i tylko trzy miny do pokazania czy genialny widziałem z nim lepsze a i ta koncówka zbyt zasakująca

Kronk

A co za przyjemność oglądać przewidywalny thriller?

ocenił(a) film na 10
ewelka_87

No widzisz....
Mi oglądanie tego "przewidywalnego" thrillera sprawiło ogromną przyjemność:) A tak z czystej ciekawości, to w której sekundzie filmu zorientowałaś sie co bedzie dalej?? Zapewne zakończenie przewidziałaś po pierwszych 5 sekundach. Jestem pod wrażeniem.....

Jinx_6

czy fajny jest film.Prosze o szybka odpowiedz

ocenił(a) film na 9
Kinomaniak20

Bardzo fajny....
Polecam. Dobrzy aktorzy i świetny klimat:):)

thomas_4

Bardzo niefajny, wielkie rozczarowanie. A moze nawet nie to bo na az tak wiele nie liczylam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones