PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 800
ocen
6,8 10 1 27800
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

Właśnie wróciłam z kina i muszę powiedzieć, że się mocno zdziwiłam. Na zwiastunie są kawałki scen, których nie było w filmie (a wydaje mi sie, że nie zasnełam :) np. gdzie sie podziała scena gdzie Bruce nie ma koszulki na sobie (jest tam dobre zbliżenie na jego tatuaż :). Interesujące...

ocenił(a) film na 3
Jimmy_W

Tak, też to zauważyłem... było kilka scen, które w filmie się nie znalazły, ale ponoć filmowcy nakręcili trzy różne zakończenia, więc może w wersji na dvd będzie można obejrzeć brakujące fragmenty. Miejmy nadzieję, że alternatywne zakończenia są mniej naiwne, niż to, którym uraczono nas w tym (i tak słabym) filmie.
Pzdr!

Bruce84

racja! Zakończenie było oczywiste! swjoją drogą po wyjściu z kina moją pierwszą myślą było porównanie tego do Gothiki. :P

ocenił(a) film na 9
Jimmy_W

To po ilu minutach filmu wiedziałeś już jakie będzie zakończenie? Po 10 minutach? A moze po 5? Chyba, że mnie zaskoczysz i powiesz ze po 2 minutach....

ocenił(a) film na 9
thomas_4

Wiedziałaś*
(bla bla bla za krótki.....)

thomas_4

Nie mówię że zakończenie było oczywiste po 5 min. ale w połowie filmu było można się domyśleć kto kogo wrabia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones